Nie posiadasz odtwarzacza Flash Player

Zainstaluj FlashPlayer

lista członków

LISTA CZŁONKÓW TUP ODDZIAŁ W POZNANIU (2024.03)


W chwili obecnej nasz Oddział liczy 86 członków (w tym 8 członków honorowych).

W strukturze Oddziału od dnia 9.04.2018 działa Koło lokalne w Gorzowie Wlkp. liczące 11 członków (przy nazwiskach członków Koła znajduje się skrót "KG").

 

  1. Andrzejczak Witold
  2. Apanowicz Marta [KG]
  3. Bartoszewski Łukasz
  4. Berezowska-Apolinarska Krystyna – członek honorowy
  5. Biernacki Jan [KG]
  6. Billert Andrzej
  7. Bogalecka-Pabisiak Alicja
  8. Bolimowska Katarzyna
  9. Brodnicki Łukasz
  10. Brytan Marcin [KG]
  11. Cesar Krzysztof
  12. Chorążewicz Maciej
  13. Chrust Stanisław
  14. Ciesiółka Przemysław
  15. Cieśla Aldona
  16. Derda Katarzyna
  17. Fochtmann (Danielak) Marta [KG]
  18. Gąsiorek Grzegorz [KG]
  19. Geryszewska Maja
  20. Głowacka Magdalena
  21. Grocholewska Joanna
  22. Grzesiak Łukasz [KG]
  23. Herian (Choroszko) Justyna
  24. Jambrożek Sylwia
  25. Januchta-Szostak Anna
  26. Kaźmierczak Bartosz
  27. Koczorowski Filip
  28. Kozanecka (Skrzypczak) Monika
  29. Kozierowski Piotr
  30. Kruś Maciej
  31. Kucharczyk Andrzej
  32. Leciejewska Beata
  33. Leraczyk (Kubiak) Agata
  34. Ludwiczak Iwona – członek honorowy
  35. Łaszek Sławomir
  36. Łęska-Oleszak Tomira – członek honorowy
  37. Maćkowiak Jowita
  38. Marciniak Agata
  39. Mieloch-Stojczyk Ewa
  40. Mikuła Łukasz
  41. Mrozik Karol
  42. Nadolny Adam
  43. Nawrocka Ada
  44. Nawrocka Marzena
  45. Niełacna Lutomiła
  46. Nogieć Paulina [KG]
  47. Olejniczak Dawid
  48. Oleszak Andrzej – członek honorowy
  49. Olędzki Łukasz
  50. Pakulska Agnieszka
  51. Paluszewska Berta [KG]
  52. Pazder Dominika
  53. Pękała Magdalena
  54. Piechota-Kondela Marta [KG]
  55. Piernikowski Marcin
  56. Pietz Ewa – członek honorowy
  57. Piotrowska Elżbieta
  58. Płażewska Mirosława – członek honorowy
  59. Przybysz Piotr
  60. Pudliszak Jeremi
  61. Pyszny Krzysztof
  62. Ratajczak Tomasz
  63. Ratajkiewicz Piotr
  64. Rybczyńska Eleonora – członek honorowy
  65. Rudziński Adrian [KG]
  66. Sempińska Sława
  67. Siewczyński Borys
  68. Skiba Regina
  69. Sobczak Piotr
  70. Skolimowska Edyta
  71. Stróżyński Piotr
  72. Sura Miłosz
  73. Szaciłowska Agata
  74. Szejnfeld Marta
  75. Szeliga Michalina
  76. Trzpil Magdalena
  77. Waldmann Karol
  78. Wegnerska Marta
  79. Wejchert Kazimierz – członek honorowy
  80. Weremczuk Natalia
  81. Wojciechowski Stefan
  82. Wojciechowski Tomasz
  83. Wojtecka Iwona
  84. Woźniak Joanna
  85. Zagdańska Ewa
  86. Zagróbka Magdalena [KG]

 


 


Adres do korespondencji:

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu

ul. Tęczowa 8, 60-275 Poznań

e-mail: biuro[at]tup.poznan.pl