Nie posiadasz odtwarzacza Flash Player

Zainstaluj FlashPlayer

lista członków

LISTA CZŁONKÓW TUP ODDZIAŁ W POZNANIU (2020.06)


W chwili obecnej nasz Oddział liczy 81 członków (w tym 5 członków honorowych).

W strukturze Oddziału od dnia 9.04.2018 działa Koło lokalne w Gorzowie Wlkp. liczące 10 członków

(przy nazwiskach członków Koła znajduje się skrót "KGW").

 

  1. Witold Andrzejczak
  2. Marta Apanowicz [KGW]
  3. Łukasz Bartoszewski
  4. Krystyna Berezowska-Apolinarska
  5. Jan Biernacki [KGW]
  6. Andrzej Billert
  7. Alicja Bogalecka-Pabisiak
  8. Katarzyna Bolimowska
  9. Łukasz Brodnicki
  10. Marcin Brytan [KGW]
  11. Krzysztof Cesar
  12. Maciej Chorążewicz
  13. Przemysław Ciesiółka
  14. Aldona Cieśla
  15. Marta Fochtmann (Danielak) [KGW]
  16. Tadeusz Gałecki – członek honorowy
  17. Grzegorz Gąsiorek [KGW]
  18. Maja Geryszewska
  19. Joanna Grocholewska
  20. Aleksander Grygorowicz – członek honorowy
  21. Łukasz Grzesiak [KGW]
  22. Justyna Herian (Choroszko)
  23. Sylwia Jambrożek
  24. Anna Januchta-Szostak
  25. Bartosz Kaźmierczak
  26. Filip Koczorowski
  27. Monika Kozanecka (Skrzypczak)
  28. Piotr Kozierowski
  29. Maciej Kruś
  30. Andrzej Kucharczyk
  31. Beata Leciejewska
  32. Agata Leraczyk (Kubiak)
  33. Iwona Ludwiczak – członek honorowy
  34. Sławomir Łaszek
  35. Tomira Łęska-Oleszak
  36. Agata Marciniak
  37. Ewa Mieloch-Stojczyk
  38. Łukasz Mikuła
  39. Karol Mrozik
  40. Adam Nadolny
  41. Marzena Nawrocka
  42. Lutomiła Niełacna
  43. Paulina Nogieć [KGW]
  44. Andrzej Oleszak
  45. Łukasz Olędzki
  46. Agnieszka Pakulska
  47. Berta Paluszewska [KGW]
  48. Dominika Pazder
  49. Marta Piechota-Kondela [KGW]
  50. Marcin Piernikowski
  51. Ewa Pietz
  52. Elżbieta Piotrowska
  53. Mirosława Płażewska
  54. Piotr Przybysz
  55. Jeremi Pudliszak
  56. Krzysztof Pyszny
  57. Piotr Ratajkiewicz
  58. Eleonora Rybczyńska
  59. Adrian Rudziński [KGW]
  60. Sława Sempińska
  61. Borys Siewczyński
  62. Regina Skiba
  63. Piotr Sobczak
  64. Edyta Skolimowska
  65. Piotr Stróżyński
  66. Henryk Sufryd – członek honorowy (biogram)
  67. Miłosz Sura
  68. Agata Szaciłowska
  69. Marta Szejnfeld
  70. Michalina Szeliga
  71. Magdalena Trzpil
  72. Karol Waldmann
  73. Marta Wegnerska
  74. Kazimierz Wejchert – członek honorowy
  75. Natalia Weremczuk
  76. Stefan Wojciechowski
  77. Tomasz Wojciechowski
  78. Iwona Wojtecka
  79. Joanna Woźniak
  80. Ewa Zagdańska
  81. Magdalena Zagróbka [KGW]

 


 


Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu Newsletter



Adres do korespondencji:

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu

ul. Tęczowa 8, 60-275 Poznań

e-mail: biuro@tup.poznan.pl