Nie posiadasz odtwarzacza Flash Player

Zainstaluj FlashPlayer

Aktualności

/07.06.2022/

XIV DZIEŃ URBANISTY "W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI" - REAKTYWACJA

 

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi serdecznie zapraszają na kolejną, XIV edycję ogólnopolskiej konferencji "Dzień Urbanisty", która powraca do kalendarza najważniejszych wydarzeń środowiska urbanistycznego w kraju, po ponad rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Znaleźliśmy się wszyscy „w nowej rzeczywistości” – i takie jest hasło przewodnie tegorocznej konferencji.Będziemy chcieli bliżej przyjrzeć się kilku aspektom aktualnej sytuacji w zakresie planowania przestrzennego, a w szczególności:

  • zmianom prawnym, które weszły w życie w ostatnim czasie lub czekają nas w najbliższej przyszłości, a także nowym narzędziom planistycznym, które z nich wynikają,
  • obecnym trendom na rynku mieszkaniowym i pojawiającym się w ich efekcie oczekiwaniom wobec urbanistów.

 

Jesteśmy przekonani, że XIV edycja "Dnia Urbanisty" będzie znakomitym forum dla ponownego spotkania „w realu” i przedyskutowania najbardziej aktualnych kwestii dla naszego środowiska.

 

Konferencja odbędzie się w dniu 23 czerwca 2022 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczna edycja odbędzie się Sali Zielonej, ulokowanej we Wschodnim Holu Wejściowym. Udział w konferencji jest darmowy.

 

UWAGA! Przyjmowanie zgłoszeń przez formularz zostało zakończone. Wpis na listę rezerwową jest możliwy poprzez nadesłanie zgłoszenia na adres  mailowy konferencja@tup.poznan.pl z podaniem wymaganych danych (imię, nazwisko, e-mail, telefon, miasto, zawód, miejsce pracy).

 


Formularz zgłoszeniowy nie wysyła automatycznego potwierdzenia na podany adres e-mail. Informację z potwierdzeniem otrzymacie Państwo mailem w okresie do 7 dni od zgłoszenia. Rejestracja jest równoznaczna z koniecznością złożenia oświadczenia RODO, które jest częścią formularza zgłoszeniowego.

 

W sprawach związanych z uczestnictwem w konferencji (w szczególności w przypadku rezygnacji lub zmiany dokonanego zapisu) prosimy o kontakt pod adresem e-mail: konferencja@tup.poznan.pl

 

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego - Pana Marka Woźniaka, Prezydenta Miasta Poznania - Pana Jacka Jaśkowiaka, a także Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki.

 

Partnerami przedsięwzięcia są Polski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu oraz Wydawnictwo C.H.Beck. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął portal branżowy  Urbnews.pl.

 

MATERIAŁY DO POBRANIA


PROGRAM KONFERENCJI XIV "DZIEŃ URBANISTY"

Poniżej przedstawiamy sylwetki prelegentów (kliknij zdjęcie by wyświetlić biogram).

Przemyslaw Ciesiółka

Paweł Churski

Jarosław Kamiński

Kazimierz Kirejczyk

Bartłomiej Kołsut

Agata Legat

Jowita Maćkowiak

Anna Michalik

Łukasz Pancewicz

Małgorzata Puchyła

Piotr Sobczak

Natalia Weremczuk

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Adres do korespondencji:

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu

ul. Tęczowa 8, 60-275 Poznań

e-mail: biuro[at]tup.poznan.pl