Nie posiadasz odtwarzacza Flash Player

Zainstaluj FlashPlayer

Aktualności

/28.02.2018/

CZASOPISMO „PRZEGLĄD PLANISTY” – NABÓR ARTYKUŁÓW

Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, działające przy Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej, na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM, może pochwalić się kolejną cenną inicjatywą. Niedawno ukazał się pierwszy numer czasopisma studentów gospodarki przestrzennej "Przegląd Planisty". W Radzie Naukowej czasopisma zasiada dwóch członków naszego Oddziału – Kol. Łukasz Mikuła oraz Kol. Przemysław Ciesiółka. Tematem przewodnim numeru były "Wyzwania komunikacyjne miast". Wersja elektroniczna wydania dostępna jest tutaj.

 

 


AKNGP zaprasza do nadsyłania artykułów do drugiego numeru czasopisma, którego temat przewodni brzmi "Sharing Cities – współużytkujemy, współdziałamy, jesteśmy współodpowiedzialni". Nawiązuje on tym samym do tematyki konferencji "Dni Planisty" organizowanej przez AKNGP, która odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu.

 

Wymogi redakcyjne artykułów można znaleźć tutaj oraz w skróconej wersji w elektronicznym wydaniu pierwszego numeru czasopisma. Termin nadsyłania artykułów to 16 marca 2018 r. Wszelkie pytania dotyczące czasopisma prosimy przesyłać na adres mailowy akngp.redakcja@gmail.com

 

Serdecznie gratulujemy inicjatywy oraz zachęcamy do współpracy!

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu NewsletterAdres do korespondencji:

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu

ul. Tęczowa 8, 60-275 Poznań

e-mail: biuro@tup.poznan.pl