/03.10.2022/

STUDENCKI KONKURS NA KONCEPCJĘ ZAGOSPODAROWANIA TERENU PRZY UL. KOŚCIELNEJ W CZERWONAKU

Gmina Czerwonak oraz Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Poznaniu zapraszają studentów wszystkich kierunków związanych z urbanistyką i zagospodarowaniem przestrzennym do wzięcia udziału w "Studenckim konkursie na koncepcję zagospodarowania terenu przy ulicy Kościelnej w Czerwonaku".

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu zagospodarowania terenu publicznego w sąsiedztwie kościoła i dworca kolejowego, który jako centrotwórcza przestrzeń publiczna pozwoli kształtować lokalną tożsamość i integrować społeczność oraz umiejętnie połączy funkcje komunikacji pieszej, rekreacji, usług (w tym handlu) i parkingu, z uwzględnieniem zasad projektowania uniwersalnego.

Ponieważ teren objęty konkursem jest stosunkowo nieduży, ma zróżnicowane ukształtowanie terenu, a jego sąsiedztwo reprezentuje różne rodzaje usług – stanowi on doskonały materiał ćwiczeniowy dla Studentów kierunków związanych z projektowaniem przestrzeni.

Pula nagród w konkursie wynosi 10 tys. złotych (w tym wysokość nagrody za I miejsce wynosi 5 tys. złotych). Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Szczegóły można znaleźć w regulaminie, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu!

MATERIAŁY DO POBRANIA

1. Regulamin konkursu

2. Mapa zasadnicza w formacie .dxf

3. Mapa własności