/25.03.2021/

KONFERENCJA "DNI PLANISTY: Środowisko - Klimat - Przestrzeń"

W imieniu Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej działającego na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt.: „Dni Planisty: Środowisko - Klimat - Przestrzeń”. Konferencja odbędzie się w formie zdalnej w dniach 6-7 maja 2021 r.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym poznańskiego Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Celem konferencji jest przedstawienie wyników badań naukowych studentów i doktorantów z dziedziny gospodarki przestrzennej, urbanistyki, architektury, prezentacja efektów współpracy z sektorem publicznym i prywatnym, a także stworzenie okazji do wymiany doświadczeń oraz zderzenie różnych punktów widzenia, co pozwoli poszerzyć wiedzę uczestników wydarzenia w zakresie planowania i rozwoju przestrzeni m.in. w obliczu zmian klimatu.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć pod następującymi linkami:

fanpage wydarzenia na Facebook

strona wydarzenia w serwisie AKNGP