/30.10.2018/

XXVIII EDYCJA KONKURSU „MOJA WIELKOPOLSKA”

Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Poznaniu ogłasza XXVIII edycję konkursu im. Lidii Wejchert „Moja Wielkopolska”. Celem konkursu jest popularyzacja w środowiskach akademickich zagadnień planowania przestrzennego i urbanistyki, poszerzenie wiedzy o problemach planowania miejscowego i regionalnego Wielkopolski, uzyskanie opracowań i materiałów studialnych wnoszących nowe wartości do działalności planistycznej i realizacyjnej.

Konkurs ma charakter otwarty, ograniczony do dyplomantów roku akademickiego 2017/2018 wyższych uczelni w kraju i za granicą, autorów prac dyplomowych związanych z problematyką planowania przestrzennego województwa wielkopolskiego. Prace należy składać w dniach od 14 i 20 listopada 2018 r. zgodnie z regulaminem.

Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Poznaniu zwróciło się z prośbą o objęcie konkursu Patronatem Honorowym do Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Wojewody Wielkopolskiego i Prezydenta Miasta Poznania.

Dla laureatów przewidywane są nagrody pieniężne i dyplomy.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi podczas konferencji XII „Dzień Urbanisty” organizowanej w ramach targów „BUDMA 2019” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin, a dodatkowych informacji udziela Sekretarz XXVIII edycji konkursu kol. Elżbieta Piotrowska.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin XXVIII edycji konkursu „Moja Wielkopolska”

Załącznik do regulaminu – formularz zgłoszeniowy