/06.03.2018/

KONFERENCJA „DNI PLANISTY”

W imieniu Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową pt.: „Dni Planisty – Sharing cities: Współużytkujemy, współdziałamy, jesteśmy współodpowiedzialni”, która odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2018 r. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym poznańskiego Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Celem konferencji jest przedstawienie wyników badań naukowych studentów i doktorantów z dziedziny gospodarki przestrzennej, urbanistyki, architektury, prezentacja efektów współpracy z sektorem publicznym i prywatnym, a także stworzenie okazji do wymiany doświadczeń oraz zderzenie różnych punktów widzenia, co pozwoli poszerzyć wiedzę uczestników wydarzenia w zakresie rozwoju przestrzeni miejskiej oraz planowania.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć pod następującymi linkami:

fanpage wydarzenia na Facebook

strona wydarzenia w serwisie AKNGP