Nie posiadasz odtwarzacza Flash Player

Zainstaluj FlashPlayer

Aktualności

/25.10.2017/

XXVII EDYCJA KONKURSU „MOJA WIELKOPOLSKA”

Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Poznaniu ogłasza XXVII edycję konkursu „Moja Wielkopolska”. Celem konkursu jest popularyzacja w środowiskach akademickich zagadnień planowania przestrzennego i urbanistyki, poszerzenie wiedzy o problemach planowania miejscowego i regionalnego Wielkopolski, uzyskanie opracowań i materiałów studialnych wnoszących nowe wartości do działalności planistycznej i realizacyjnej.

W tym roku konkurs po raz pierwszy nosi imię Lidii Wejchert, zasłużonej członkini naszego Oddziału, która miała szczególny wpływ na jego kształt.

 


Konkurs ma charakter otwarty, ograniczony do dyplomantów roku akademickiego 2016/2017 wyższych uczelni w kraju i za granicą, autorów prac dyplomowych związanych z problematyką planowania przestrzennego województwa wielkopolskiego. Prace należy składać w dniach od 9 do 23 listopada 2017 r.

 

 

Konkurs został objęty potrójnym Patronatem Honorowym – Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka, Wojewody Wielkopolskiego Pana Zbigniewa Hoffmanna oraz Prezydenta Miasta Poznania Pana Jacka Jaśkowiaka.

 

Dla laureatów przewidywane są nagrody pieniężne i dyplomy.

 

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi podczas konferencji XI „Dzień Urbanisty” organizowanej w ramach targów „BUDMA 2018” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin, a dodatkowych informacji udziela Sekretarz XXVII edycji konkursu kol. Elżbieta Piotrowska.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Regulamin XXVII edycji konkursu „Moja Wielkopolska”

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu NewsletterAdres do korespondencji:

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu

ul. Tęczowa 8, 60-275 Poznań

e-mail: biuro@tup.poznan.pl