/06.11.2016/

XXVI EDYCJA KONKURSU „MOJA WIELKOPOLSKA”

Towarzystwo Urbanistów Polskich Oddział w Poznaniu ogłasza XXVI edycję konkursu „Moja Wielkopolska”. Celem konkursu jest popularyzacja w środowiskach akademickich zagadnień planowania przestrzennego i urbanistyki, poszerzenie wiedzy o problemach planowania miejscowego i regionalnego Wielkopolski, uzyskanie opracowań i materiałów studialnych wnoszących nowe wartości do działalności planistycznej i realizacji.

Konkurs ma charakter otwarty, ograniczony do dyplomantów roku akademickiego 2015/2016 wyższych uczelni w kraju i zagranicą, autorów prac dyplomowych związanych z problematyką planowania przestrzennego województwa wielkopolskiego. Prace należy składać w dniach od 9 do 23 listopada 2016 r.

Konkurs został objęty potrójnym Patronatem Honorowym - Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka, Wojewody Wielkopolskiego Pana Zbigniewa Hoffmanna oraz Prezydenta Miasta Poznania Pana Jacka Jaśkowiaka.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 10 lutego 2017 r. na konferencji X „Dzień Urbanisty”, organizowanej w ramach targów „Budma 2017” na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dla zwycięzców przewidywane są nagrody pieniężne i dyplomy.

Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin, a dodatkowych informacji udziela Sekretarz XXVI edycji konkursu kol. Elżbieta Piotrowska.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin XXVI edycji konkursu „Moja Wielkopolska”